12061A3R3CAT4A
KYOCERA AVX
1206 3.3PF 100V ±0.25PF C0G
12061A3R3CAT4A
Supplier Lead Time (wk) 16
Standard Pack Qty non-stocked items may be subject to a higher supplier minimum order quantity 8000
Minimum Order Qty non-stocked items may be subject to a higher supplier minimum order quantity 8000
Order Multiple 8000
Package Type: Tape & Reel
Tariff Code: 8532240000
ECCN: NLR
Specification
BrandKYOCERA AVX
Price (Each)
QtyPrice
Looking for higher volume pricing? Volume enquiries
You may also be interested in these
Part No: KGM31BCG2A3R3CM
Manufacturer: KYOCERA AVX
Description: 1206 3.3PF 100V ±0.25PF C0G