LF-BDD040-1050-42
LIFUD TECHNOLOGY CO
NFC DALI-2 DT6/DIM 1050MA
LF-BDD040-1050-42
Image is for illustrative purposes only. Please refer to product data sheet.
Availability
Stock 500
Total Reserved Stock Due 0
Supplier Lead Time (wk) 5
Standard Pack Qty non-stocked items may be subject to a higher supplier minimum order quantity 36
Minimum Order Qty non-stocked items may be subject to a higher supplier minimum order quantity 1
Order Multiple 1
Date Code (YYWW)2511+
New Product
Package Type: Box
Tariff Code: 8504409590
ECCN: NLR
Specification
BrandLIFUD TECHNOLOGY CO
Height30 mm
Input Voltage220 - 240 Vac
Length97 mm
Output Current500 - 1050 mA
Output Power40 W