TFF12D2L050
TAICOM
12W 1MM FFC CABLE 50MM C/O
TFF12D2L050
Supplier Lead Time (wk) 16
Standard Pack Qty non-stocked items may be subject to a higher supplier minimum order quantity 200
Minimum Order Qty non-stocked items may be subject to a higher supplier minimum order quantity 200
Order Multiple 200
Package Type: Bag
Tariff Code: 8544492000
ECCN: NLR
CoO: Hong Kong
Specification
BrandTAICOM
Cable Length50 mm
No. of Ways12
Pitch1 mm