GRM1885C1H121JA01D
MURATA
GRM 0603 50V C0G 120PF 5%
Capacitance
120 pF
Case or Package Type
Dielectric
C0G (NP0)
Operating Temperature
-55°C to +125°C
Tolerance
±5 %
Voltage
50 V
Ready Reel
›
Part No: B2G7JRR1000
Manufacturer: MURATA
Description: GRM1885C1H121JA01D 1000PC REEL
You may also be interested in these
Part No: 0603N121J500CT
Manufacturer: WALSIN TECHNOLOGY CORPORATION
Description: 0603 50V C0G 120PF 5%